O NAS

TWORZYMY INTERNET

Każdy nasz projekt traktujemy wyjątkowo. Dlatego wkładamy dużo wysiłku aby efekt był zawsze zadowalający. Skutecznie łączymy naszą pasje jaką jest programowania z biznesem czyli zarabianiem pieniędzy.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ

Webdevelop stacjonuje w Gdyni. Jednak nie w samym centrum. Nasze biuro znajduje się na końcu estakady niedaleko morza. Lokalizacja na obrzeżach Gdyni zapewnia nam spokój, swobodną dostępność miejsc parkingowych. Wszystkich naszych klientów serdecznie zapraszamy.

KIM JESTEŚMY

Tworzymy zgrany zespół pasjonatów programowania. Pomimo młodego wieku możemy pochwalić się dużym doświadczeniem wyniesionym z pracy w korporacjach. Przy dużych projektach współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami.

JAK PRACUJEMY

Strony internetowe czy niewielkie portale o zbliżonej funkcjonalności realizujemy w oparciu o wypracowane schematy. W przypadku większych projektów wykonujemy indywidualną analizę. Staramy się aby klient aktywnie uczestniczył w projekcie poprzez regularne spotkania i konsultacje tak aby miał bezpośredni wpływ na prowadzone prace.
Programowanie przynosi nam wiele satysfakcji i zadowolenia dlatego nie podchodzimy do naszej pracy jak do przykrego obowiązku. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, ponieważ nie znosimy nudy i monotonii. Branża IT Jest to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin, w obszarze której wciąż powstaje wiele miejsc pracy, kształtują się nowe zawody i specjalizacje. Cieszymy się że możemy mieć w tym wielkim postępie swój skromny udział.
Podstawowym celem firmy jest świadczenie usług na satysfakcjonującym naszych klientów poziomie. Każda pozytywna opinia i kolejny udany projekt mobilizuje nas do jeszcze wydajniejszej pracy. Każda porażka uczy pokory i pozwala wyciągać wartościowe wnioski na przyszłość. Zawsze w pełni koncentrujemy się na aktualnym projekcie, angażujemy się mocno w jego realizacje ponieważ zależy nam na budowaniu solidnej marki.
Aktualnie firma współpracuje jako podwykonawca z większymi partnerami przy realizacji stałych zleceń lub dużych projektów. Podejmujemy się również zleceń na realizacje stron internetowych dla nowych klientów. Posiadamy doświadczenie w organizowaniu potrzebnych zasobów do realizacji nowych przedsięwzięć.
ZREALIZOWANE APLIKACJE MOBILNE
85%
STRONY INTERNETOWE
95%
APLIKACJE WEBOWE
85%
APLIKACJE DESKTOPOWE
70%
SKLEPY INTERNETOWE
100%

KILKA FAKTÓW

W branży IT działamy od kilku lat i stale staramy się podnosić jakość naszych usług na wyższy poziom. Cenimy sobie dotychczasowe osiągnięcia i czekamy na więcej.

88%

UDANYCH PROJEKTÓW

40%

NOWYCH KLIENTÓW

100%

ZAANGAŻOWANIA

96%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

NASI PARTNERZY

  • Kim jesteśmy? Opisać można wszystko, a najtrudniej siebie. Podejrzewamy, że zapoznałeś się już z naszą ofertą i portfolio. Wiesz zatem, jak działa nasza agencja interaktywna. Jesteśmy świadomi swojego profesjonalizmu i nie mamy zamiaru się tego wstydzić. Świadczą o nas setki Klientów, dla których agencja reklamowa Soluma przygotowała najróżniejsze projekty z branży multimedialnej. Pod każdy projektem się podpisaliśmy. Z każdego jesteśmy dumni.

    team1 Agencja reklamowa Soluma
  • Doświadczenie zdobyte w dotychczasowej pracy umożliwia nam realizowanie wszelkich przedsięwzięć w zakresie szeroko rozumianej rozrywki i sportu. Naszym atutem jest kreatywność oraz oryginalne podejście do podejmowanych działań przy zastosowaniu dostępnych technik. Pozostajemy również otwarci na nowe niekonwencjonalne rozwiązania i zadania.

    team1 CREATIVE AGENCY EVENTIC
  • IT-Trans sp. z o.o. od chwili powstania w 2010 roku, specjalizuje się w dostawie usług i produktów dla rynku transportu zbiorowego. Jesteśmy polskim liderem rynku internetowych biletów kolejowych. Na stworzonym przez własnych programistów systemie możemy sprzedawać wszystkie bilety kolejowe, jak również komunikacji miejskiej.

    team1 ItTrans
APLIKACJE NA ANDROIDA LUB IOS ? STRONY RESPONSYWNE ? SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ