WEBDEVELOP - BLOG

Poland 100 Best Restaurants – przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce. To prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule check over here.

To wyjątkowa okazja promocji najlepszych lokali gastronomicznych w Polsce oraz uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli i personelu. To także kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży gastronomicznej w naszym kraju.

Celem Akcji jest podnoszenie jakości usług restauratorskich w tym kultury i życzliwości obsługi gości, promocja restauracji oraz oferty gastronomicznej jako wysokiej jakości produktu turystycznego oraz rekomendacja lokali.

Wskazujemy miejsca ważne dla prawdziwych entuzjastów dobrej kuchni.

 

Serwis internetowy poland100bestrestaurants.pl przeszedł gruntowne zmiany. Został odświerzony graficznie i zoptymalizowany pod urządzenia mobilne. Rozbudowany został również CMS i przystosowany do nowych funkcjonalności na replica horloges forum stronie. Obecna wersja pracuje w Zend Framework 1.12.

Roblox HackBigo Live Beans HackYUGIOH DUEL LINKS HACKPokemon Duel HackRoblox HackPixel Gun 3d HackGrowtopia HackClash Royale Hackmy cafe recipes stories hackMobile Legends HackMobile Strike Hack